16 grudnia 2016

Joga

Ashtanga Vinyasa Joga to dynamiczna forma jogi. Polega na wykonywaniu stałej sekwencji asan (pozycji), która przeplatana jest vinyasami (połączenie ruchu z oddechem). Jest to zrównoważone połączenie rozluźniania oraz wzmacniania całego organizmu. Ashtanga ma również dobroczynny wpływ na nasz stan psychiczny. Pomaga się wyciszyć oraz uspokoić rozbiegane myśli.

Vinyasa – zajęcia dla osób początkujących
Na tych zajęciach zapoznasz się ze skróconą wersją Pierwszej Serii Ashtangi Jogi. Uczymy się od podstaw Powitań Słońca oraz wykonywania asan (pozycji) przeplatanych vinyasami. Są to zajęcia na których uelastycznisz oraz wzmocnisz całe ciało.

PSP – zajęcia dla osób dłużej ćwiczących
Zajęcia prowadzone, nie wymagające pamiętania kolejności wykonywania asan, przeznaczone dla osób dłużej ćwiczących, na których skupiamy się na pogłębianiu praktyki.

Mysore – zajęcia dla osób początkujących oraz dłużej ćwiczących
Są to zajęcia na których każdy praktykuje indywidualnie, w rytm własnego oddechu pod czujnym okiem nauczyciela. Na zajęcia zapraszam osoby początkujące jak i dłużej ćwiczące. Liczne warianty asan pozwalają dostosować praktykę dla osób z różnymi dolegliwościami oraz problemami. Podczas zajęć nauczyciel wykonuje korekty pomagające w zrozumieniu danej asany oraz pozwalające na pogłębienie praktyki. Zajęcia prowadzone są z uważnością oraz indywidualnym podejściem do każdego, uwzględniając jego możliwości, dyspozycję oraz samopoczucie.

Zajęcia indywidualne
Zajęcia dostosowane do potrzeb konkretnej osoby, w zależności od sytuacji są to zajęcia w stylu mysore lub prowadzone. Jeśli chcesz umówić się na zajęcia indywidualne skontaktuj się ze mną przez telefon, maila lub facebooka.