16 grudnia 2016

O mnie

Ashtangę Vinyasę Jogę cenię przede wszystkim za dyscyplinę i holistyczne podejście do człowieka. Powtarzalność sekwencji to dla mnie wspaniałą okazja do obserwacji zmian zachodzących w ciele, umyśle i emocjach. Pierwszy raz zetknęłam się z Ashtangą w 2013 i z czasem stała się ona moją codzienną rutyną. Widząc wiele pozytywnych zmian jakie joga wprowadziła do mojego życia zapragnęłam dzielić się tym z innymi.

Do roli nauczyciela przygotowywałam się pod okiem Ewy Makowskiej, której asystowałam na zajęciach oraz na warsztatach wyjazdowych. Uczestniczyłam również w warsztatach wyjazdowych u Kino MacGregor oraz praktykowałam u Saraswathi w Mysore w Shri K. Pattabhi Jois Ashtanga Yoga Institute w Indiach.

Wzrastająca świadomość własnego ciała i obserwacja wpływu jogi na zdrowie moich bliskich, doprowadziła do zainteresowania mechanizmami rządzącymi ludzkim organizmem, co zaowocowało ukończonym kursem Tajskiego Masażu Jogicznego, prowadzonego w stylu dystryktu Chiang Mai.

Doktorat z chemii odstawiłam na półkę i całą swoją energię poświęcam rozwojowi jako masażystka oraz nauczycielka jogi. Kiedy akurat nie uczę ani nie masuje zapewne chodzę po górach, tańczę lub jeżdżę na desce snowbordowej.

Koniecznie zajrzyj do naszej GALERII.

Shadow
Slider